Najśmieszniejsze nazwy miejscowości w Polsce

Leżąca osoba pod znakiem z nazwą miejscowości już nikogo nie  dziwi. Bo jeśli nazywa się ona „Zimna Wódka” czy „Zgon” to chętnych na takie zdjęcie nie brakuje. Tak samo jak par, które chcą się pocałować pod znakiem z napisem „Całowanie”. Jakie jeszcze nazwy miejscowości możesz znaleźć z Polsce?

Na Mazowszu możesz najechać na „Syberię”. To mała wieś położona wśród lasów. Jeśli zabłądzisz – możesz się zdziwić. Ale spokojnie, to centralna Polska, a nie daleka Rosja. To nie jedyne miejsce, które może zdezorientować turystę.  W okolicach Zamościa dojedziesz bowiem do „Ameryki”, a na Suwalszczyźnie wypoczniesz w „Atenach”. Cały świat jest w zasięgu Twojej ręki, nie wyjeżdżając z Polski!

Możesz też udać się do bardziej abstrakcyjnych miejsc, jak „Piekło”, „Cyców” czy „Kutas”. Jadąc „Wlewo” możesz też natrafić na „Pupki” czy „Alfonsów”. „Wola Adama” może jednak być różna i wypijesz „Browarek” lub „Zimną Wódkę” w „Małej Wsi przy Drodze”. Chyba że reprezentujesz „Lenie Wielkie” i to wszystko to „Nieprawda”.