Metamorfozy aktorów

Zawód aktora to ciężki kawałek chleba. Równie ważny, jak umiejętności grania, jest wygląd zewnętrzny. Nie chodzi tyko o regularne odwiedzanie spa i zabiegi kosmetyczne, bo to może bez problemu zrobić każdy. Jakie były jedne z największych zmian aktorów w historii kina?

Christian Bale

Ciało Christiana Bale’a jest bardzo plastyczne. W filmie „Mechanik i Batman” straszy widzów swoim kościstym wyglądem. W ramach przygotowania do tej roli aktor… schudł aż 29 kg! Do roli przygotował się idealnie, jednak najwyraźniej źle się czuł w tym wcieleniu. Zaraz po zakończeniu zdjęć wziął się jednak zaraz swój wygląd i przytył – aż 45 kg!

Will Smith

Ten jeden z najbardziej znanych czarnoskórych aktorów może poszczycić się tym, że nie za bardzo oodbija się na nim upływający czas. Przez lata wyglada tam samo świetnie. Dużą (chyba największą w karierze) metamorfozę przeszedł podczas przygotowania się do roli tytułowego pięściarza w filmie „Ali”. Musiał do niej przytyć 16 kg! Widać? Will Smith zdecydowanie nadal wygladał atrakcyjnie!