20 potraw które powoli zabijają

0
424

Każdy pokarm daje nam plusy i minusy. Istnieją jednak takie, które przyczyniają się do pogorszenia naszego stanu zdrowia, czyli mówiąc prościej, powoli nas zabijają. W większości naszych diet czy menu mamy takie produkty, dlatego warto poznać zestawienie 20 potraw, które wpływają na nasze ciało negatywnie.

Jakie problemy wynikają z jedzenia podawanych nam potraw? Między innymi zmienia się niekorzystnie nasze ciśnienie krwi, zwiększa się nasz poziom cholesterolu, zwiększa się ryzyko chorób serca, cukrzycy, choroby Alzheimera a także wzrasta prawdopodobioeństwo różnych nowotworów. Nie zapominajmy także o otyłości, lękach a także depresji do której także potrafi doprowadzić jedzenie.

20Sos pomidorowy w puszkach

newmanfoods.com

Sos pomidorowy z puszki to najgorsza rzecz, która może przyjść nam zjedzenia. Wszystko ze względu na masę środków chemicznych, które zostały użyte do jego produkcji. Dzięki temu taki sos doprowadza do otyłości, cukrzycy, chorób serca a także próchnicy zębów. Aby unikać takich problemów korzystaj ze świeżych pomidorów i twórz takie sosy we własnym zakresie.